Blog

Blog (16)

Ürünümü satamıyorum, elimde kaldı diyenler dikkat!

05 Şubat 2019 by Blog 197 Views
Ercan Çakı

Written by

Moraliniz bozulmasın, çünkü size çok iyi bir haberimiz var! Sizin ürününüz elinizde kalmasın diye bizler çalışıp didindik ve önemli anlaşmalara imza attık.
QUZENLER, artık Fransa’da bulunan mağaza zincinlerininden bazılarının B2B satın alma merkezidir.

Devamını okuyun...

İSTANBUL NASIL KURTULUR?

19 Ekim 2018 by Blog 264 Views
Ercan Çakı

Written by

Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu en iyi özetleyen ve çözüm için fikir veren şehir hangisidir sizce? Bir çoğumuz büyük olasılıkla İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerin haricinde bir ilimizi zikredecektir. Neden? Çünkü “bu şehirlerde sanayi yok, üretim yok, işsizlik yok” gibi sebeplerle bu düşünceler desteklenmeye çalışılacaktır.

Oysa ülkemizin içinde bulunduğu durumu en iyi özetleyen şehir İstanbul’dur. Bu şehirde sanayi var, üretim var, iş var, işsizlik var, kapasitesinin üzerinde nüfus var… Daha birçok unsur sayılabilir.

Devamını okuyun...

DEĞERLİ ÇALIŞANLARINIZI ELİNİZDEN KAÇIRMAMANIN YOLLARI

10 Eylül 2018 by Blog 394 Views

Bir şirketin başına gelebilecek en kötü şeylerden biri; markaya yüksek değer katan nitelikli çalışanların emekli olmaları, istifa edip başka bir şirkette iş aramaları ve varolan işlerinde çalışmaya devam edemeyecek kadar kendilerini mutsuz hissetmeleridir. Odaklanmanız gereken asıl öncelik, ortalama niteliklere sahip elemanlarınızı değil, yüksek seviyeli niteliklere sahip yıldız çalışanlarınızı mutlu etmektir. Çünkü şirket kazançlarının büyük bir kısmı onların katkıları sonucunda oluşur.

Çalışanlarınızı mutlu etmenin en iyi yolu nedir?

Devamını okuyun...

YATIRIM İÇİN DOĞRU ORTAK BULMANIN YOLU

03 Ağustos 2018 by Blog 282 Views
Hijyenizm.com

Written by

Her sermaye birbirine eşit değildir. Bunun eşit olduğunu size söyleyen her kimse, aynı tüm girişimciler gibi bu gerçeği zaman içerisinde zor yoldan öğrenecektir. 

Devamını okuyun...

ÜCRETSİZ DİJİTAL PAZARLAMACILARA ÇEVRİMİÇİ PAZARLAMA KURSLARI

03 Ağustos 2018 by Blog 265 Views
Hijyenizm.com

Written by

Günümüzde çok fazla sayıda çevrimiçi pazarlama kursu var. Hatta bunu söylemek bile aslında bu kursların hangi boyuta ulaştığını yeterince açıklayamayabilir. Bu durum biraz sinir bozucu bile olabilir.

Devamını okuyun...

TEMİZLİK KÂĞIDI ÜRETİCİLERİ 4-6 EYLÜL’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPACAK

01 Ağustos 2018 by Blog 370 Views

Temizlik kâğıdı sektörünün uluslararası çapta buluşma noktası Tissue World Istanbul, bu yıl 4-6 Eylül 2018 tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Devamını okuyun...

DOĞRU TEMİZLİK HAKKINDA

01 Ağustos 2018 by Blog 365 Views

Temizlik, sağlığa zarar verecek her türlü pas, toz, kir vb. gibi ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar olarak tanımlanmaktadır. Temizlik için alınan önlemlerinin tamamına “hijyen“ denilmektedir.

Devamını okuyun...

SİTE YÖNETİMİNİN GÖREVLERİ

27 Temmuz 2018 by Blog 305 Views

Anagayrimenkul, kat malikleri tarafından seçilen yönetim kurulunca yönetiliyor ve yönetim tarzı, kanunların emredici hükümleri saklı kalmak şartı ile, bu kurul tarafından kararlaştırılıyor.

Devamını okuyun...

2018 YILININ İLK 6 AYINDA TEMİZLİK SEKTÖRÜNÜN DURUMU

27 Temmuz 2018 by Blog 404 Views
Ercan Çakı

Written by

2017 yılı Temizlik Sektörü değerlendirmesi yapıldığı zaman; endüstriyel temizlik sektörü inşaat sektörü ile paralel olarak büyümüştü. Bu durum 2018’in ilk aynı ayında da aynı oranda seyretmiş görünüyor.

Devamını okuyun...

TEMİZLİK SEKTÖRÜ HAKKINDA

27 Temmuz 2018 by Blog 287 Views

Ülkelerin hızla gelişmesiyle ortaya çıkan kentleşme ve sanayileşmenin etkisiyle günlük veya iş hayatında ister profesyonel olsun ister olmasın hizmet tabanlı işler dış kaynaklardan talep edilmeye başlanmıştır. 

Devamını okuyun...
Page 1 of 2