Blog

Blog (13)

YATIRIM İÇİN DOĞRU ORTAK BULMANIN YOLU

03 Ağustos 2018 by Blog 26 Views
Hijyenizm.com

Written by

Her sermaye birbirine eşit değildir. Bunun eşit olduğunu size söyleyen her kimse, aynı tüm girişimciler gibi bu gerçeği zaman içerisinde zor yoldan öğrenecektir. 

Devamını okuyun...

ÜCRETSİZ DİJİTAL PAZARLAMACILARA ÇEVRİMİÇİ PAZARLAMA KURSLARI

03 Ağustos 2018 by Blog 23 Views
Hijyenizm.com

Written by

Günümüzde çok fazla sayıda çevrimiçi pazarlama kursu var. Hatta bunu söylemek bile aslında bu kursların hangi boyuta ulaştığını yeterince açıklayamayabilir. Bu durum biraz sinir bozucu bile olabilir.

Devamını okuyun...

TEMİZLİK KÂĞIDI ÜRETİCİLERİ 4-6 EYLÜL’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPACAK

01 Ağustos 2018 by Blog 59 Views

Temizlik kâğıdı sektörünün uluslararası çapta buluşma noktası Tissue World Istanbul, bu yıl 4-6 Eylül 2018 tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Devamını okuyun...

DOĞRU TEMİZLİK HAKKINDA

01 Ağustos 2018 by Blog 61 Views

Temizlik, sağlığa zarar verecek her türlü pas, toz, kir vb. gibi ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar olarak tanımlanmaktadır. Temizlik için alınan önlemlerinin tamamına “hijyen“ denilmektedir.

Devamını okuyun...

SİTE YÖNETİMİNİN GÖREVLERİ

27 Temmuz 2018 by Blog 48 Views

Anagayrimenkul, kat malikleri tarafından seçilen yönetim kurulunca yönetiliyor ve yönetim tarzı, kanunların emredici hükümleri saklı kalmak şartı ile, bu kurul tarafından kararlaştırılıyor.

Devamını okuyun...

2018 YILININ İLK 6 AYINDA TEMİZLİK SEKTÖRÜNÜN DURUMU

27 Temmuz 2018 by Blog 85 Views
Ercan Çakı

Written by

2017 yılı Temizlik Sektörü değerlendirmesi yapıldığı zaman; endüstriyel temizlik sektörü inşaat sektörü ile paralel olarak büyümüştü. Bu durum 2018’in ilk aynı ayında da aynı oranda seyretmiş görünüyor.

Devamını okuyun...

TEMİZLİK SEKTÖRÜ HAKKINDA

27 Temmuz 2018 by Blog 29 Views

Ülkelerin hızla gelişmesiyle ortaya çıkan kentleşme ve sanayileşmenin etkisiyle günlük veya iş hayatında ister profesyonel olsun ister olmasın hizmet tabanlı işler dış kaynaklardan talep edilmeye başlanmıştır. 

Devamını okuyun...

ULUSLARARASI TEDARİKÇİ EDİNİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

24 Temmuz 2018 by Blog 22 Views

Hem büyük hem de küçük şirketler için uluslararası tedarikçi elde etmenin harika faydalarının olduğu tartışılamaz bir gerçektir. Pazarda büyüme, daha düşük maliyetler, yeni teknoloji ve çalışma gücü keşfetme fırsatları bu faydalardan sadece birkaçını oluşturmaktadır.

Devamını okuyun...

İADE FATURASI NEDİR, NASIL KESİLİR?

24 Temmuz 2018 by Blog 31 Views

İade faturası, adından da anlaşılacağı üzere satın alınan bir malın satıcıya geri iade edilmesi durumunda düzenlenen fatura türüdür. Fakat esas olarak bir fatura değildir.

Devamını okuyun...

MAAŞ PAZARLIĞI STRATEJİLERİ

24 Temmuz 2018 by Blog 34 Views

Maaş pazarlığı esnasında karşı taraf sağlam bir konumda tutularak olumlu düşünceler içerisinde bırakılmalı ve böylece gelecekte tekrar maaş pazarlığı yapmaya açık olması sağlanmalıdır. Bunu yaparken bir diğer yandan da sizin tarafınızda olacak kaybın en az seviyede yaşanması gerekir ve sonuç olarak mümkün olan en iyi anlaşmaya varılmalıdır.

Devamını okuyun...